Özel Yazarlar Topluluğu

Yazar Forumları, kar amacı gütmeyen bir topluluk tarafından yönetilen bir bilgi alışveriş ortamıdır. Her yetenekten yazar ve şaire, çalışmalarını diğer yazar ve sanatçılarla paylaşma ve iletişim kurma konusunda sınırsız bir fırsat sağlıyoruz.

Önemli : Bu Forumdaki Gönderi Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Admin

Administrator
Yönetici
Kategori adı Yazmak Üzerine Tartışma olsa da bu kategoride şiddetli tartışmalara izin verilmez. Tüm tartışmaları makul bir şekilde yolunda tutun ve potansiyel olarak rahatsız edici ve/veya hassas konulara girerseniz, nasıl yürüdüğünüze çok dikkat edin. Neyin kabul edilebilir neyin kabul edilemez olduğuna karar vermek Moderasyon Ekibine bağlı olacaktır. Ancak, bir konu sizi rahatsız ediyorsa, yetişkinlere yönelik olanı yapın ve uzaklaşın.

Münazara ve münakaşa arasındaki fark nedir? Tartışmada, "kazanmak" için ileri geri gidersiniz. Tartışmada, bakış açınızı belirtirsiniz, diğer üyelerin bakış açılarını okursunuz ve yalnızca tartışmaya katkıda bulunacak YENİ bir şeyiniz varsa mesaj gönderirsiniz. "Vazgeçmelerini" umarak bir argümanla insanların kafasına defalarca vurmuyoruz. ;-)

"Potansiyel olarak saldırgan ve/veya hassas konular" KESİNLİKLE herhangi bir siyasi tartışmayı içeremez. Siyasi içerikler için Yeri.org doğru yerlerden biri DEĞİLDİR. Buradaki konuşma ve tartışma, YAZMA ve yazarlık becerilerimizi nasıl öğrenebileceğimiz ve geliştirebileceğimiz ile ilgilidir.

Flaming bu sitede her zaman kabul edilemez olmuştur ve olmaya devam edecektir. Ancak, biriyle aynı fikirde olmamak ile kişisel bir saldırı arasında büyük bir fark vardır. Olaylar hakkında farklı görüşlere sahip olmak zorundayız, bu yüzden buna saygı duymanızı ve yapamıyorsanız devam etmenizi rica ediyoruz.

Asla başka bir üyeye kişisel olarak saldırmayın. Diğer bir konu ise kolayca güceniyorsanız, hararetli tartışmalara girmekten kaçınmanızı öneririz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst