Özel Yazarlar Topluluğu

Yazar Forumları, kar amacı gütmeyen bir topluluk tarafından yönetilen bir bilgi alışveriş ortamıdır. Her yetenekten yazar ve şaire, çalışmalarını diğer yazar ve sanatçılarla paylaşma ve iletişim kurma konusunda sınırsız bir fırsat sağlıyoruz.

Herkese iyi günler!

J.D.WhiteFalcon

New member
Merhabalar;

Öncelikle adım Tuna, Ortaokul son sınıf öğrencisiyim. Zamanın da o Marvel filmlerini izlerken "Bunlar ne biçim film, çok saçma ben daha iyisini yaparım." diyerek başlayan yazarlık serüvenim son 2 yıldır devam etmekte. Türkiye genelinde yapılan "Sağlıklı Nesil" yarışmasında ilçemdeki 300 kişi arasından 1. Oldum. Maalesef bir takım torpilli nedeniyle İl sıralamasına giremedim. Odesa, Reinat Mitolojisi, The Fatalist Of 'Jesus, Yeni yaşama başlangıç ve şuanda da üzerinde çalıştığım II.Dünya adlı bir dünya projesi olan bir gencim. Buraya gerçekten çalışmalarımın değer görebileceği bir yer olması adına geldim. Hayal kırıklığı yaşayacağımı düşünmüyorum. Umarım güzel bir şekilde ilerler.

Saygılar...
Joseph Dunaj Whitefalcon

Merhaba, hoşgeldin. Ortaokul için güzel bir Türkçe, umarım kendini geliştirir başarılı bir yazar olursun.